XVI edycja, X-XII 2018r.

Świadectwa uczestników:
Cieszę się, że tu trafiłam. Poznałam też wielu wspaniałych i dobrych ludzi. Zrozumiałam, że nie ważne jest co inni myślą na temat religii, że jeżeli wierzę to jest to jakieś dziwne. Ważne jest to co czuję ja.
Patrycja

Kurs Alpha związał wiele rozsypanych elementów mojej osoby i ducha.
Anna

Myślę, że wiele rzeczy zrozumiałam. Nauczyłam się modlitw i zachowań które pomagają mi budować relację z Ojcem. Jestem spokojniejsza, może trochę mniej płaczliwa. Na pewno częściej się uśmiecham. Nauczyłam się dziękować i wielbić Boga, wcześniej tylko prosiłam.
Asia

Spotkałam ludzi, którzy podobnie jak ja szukają odpowiedzi na ważne w życiu pytania. Po co tu jestem i td. Zobaczyłam, że nie jestem z tym sama. Przełomowym dla mnie momentem była modlitwa podczas weekendu Alpha. Doświadczyłam żywą obecność Boga. Poczułam, że jestem naprawdę kochana przez Pana Boga i niczego więcej nie potrzebuję.
Asia

Z kursu wyniosłam więcej wiedzy, opanowania, które staram się wprowadzać na co dzień.
Marzena

Kurs Alpha pokazał mi z czym mogą borykać się ludzie niekoniecznie związani z Kościołem, otworzył mi szerzej oczy. Bardzo podobała mi się atmosfera serdeczności, służby sobie nawzajem. Za wszystko dziękuję. Gdzie miłość wzajemna i dobroć, tam znajdziesz Boga żywego.
Anna

Kurs jest wspaniałym miejscem by wzmocnić wiarę i poznać trochę więcej samego siebie. Pomógł mi doświadczyć Boga i siły modlitwy. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w spotkaniach, poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Atmosfera jest super !
Anna

Kurs z pewnością poszerzył moją wiedzę na temat Boga i umocnił wiarę w sposób, który nie jest nudny lub wymuszony. Bardzo się cieszę, że miałam okazję wziąć w nim udział.
Barbara

Jakość mojego chrześcijaństwa jest w progresie. Szkoda, że nie trafiłem na ten kurs wcześniej ? to naprawdę kapitalna krucjata w dzisiejszych czasach.
Marek